admin - "29 Ekim 2014" - "Bunları Biliyor muydunuz?"

Winrar CRC Hatası ve Çözümü Resimli Anlatım


Winrar CRC Hatası ve Çözümü Resimli Anlatım

Winrar CRC Hatası ve Çözümü Resimli Anlatım

Bugün sizlere Winrar CRC Hatasının çözümünü resimli anlatım olarak anlatacağız. Bilgisayar kullanıcılarının sürekli karşılaştığı Winrar CRC Hatası önemsiz hata olmasına rağmen can sıkmaya yetebiliyor.
Burada anlatacağımız yöntem ile Winrar CRC Hatasını kalıcı olarak giderebileceksiniz. Winrar CRC Hatası genelde upload işleriyle uğraşan arkadaşların upload esnasında yükledikleri dosyanın eksik yüklenmesinden kaynaklanmaktadır.

Winrar CRC Hatası Nedir?

Winrar CRC Hatası genelde upload işleriyle uğraşan arkadaşların upload esnasında yükledikleri dosyanın eksik yüklenmesinden kaynaklanmaktadır.

Winrar CRC Hatası Çözümü

Aşağıda resimde görmüş olduğunuz gibi Winrar CRC Hatası, Winrar Bozuk Dosya hatası veren dosyaya sağ tuş tıklayarak “Dosyaları Çıkart” (Extract file) butonuna tıklıyorsunuz. Açılan pencerede “Bozuk Dosyaları Koru” (Keep broken files) seçeneğini aktif ederek sağ kısımda bulunan dosyanın Winrar içerisinden çıkartmak istediğiniz yeri seçerek “Tamam” butonuna tıklıyorsunuz ve dosyaları çıkartmaya başlıyor.
Çıkartılan dosyaların bitmesine az bir zaman kala tekrar Winrar CRC Hatası alabilirsiniz verilen hataya aldırış etmeyin çıkarttığınız dosya sorunsuz olarak winrar içerisinden çıkartılmıştır.

Winrar CRC Hatası Çözümü Resimli Anlatım

Winrar CRC Hatası ve Çözümü 2

Winrar CRC Hatası ve Çözümü Resimli Anlatım 1

Evet arkadaşlar anlatım bu kadardır. Bu uygulama sayesinde Winrar CRC Hatasından %100 kurtulmuş olursunuz. Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakarak destek alabilirsiniz.