admin - "7 Mart 2017" - "Ses ve Video Programları"

Atomix Virtual DJ Pro v8.2.3624 Full indir


Atomix Virtual DJ Pro Full

Atomix Virtual DJ Pro v8.2.3624 Full indir

Atomix Virtual DJ Pro Full programı DJ işleriyle uğraşanların sürekli olarak tercih etmiş olduğu en kapsamlı müzik dosyası düzenleme programlarından birisidir. Profesyonel anlamda kullanıcılarına mp3 miks yaratma çalışmaları yapabilmelerine olanak sağlayan bu yazılım kendi alanında oldukça başarılı ve kapsamlı araçlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Müzik dosyasından sesleri kesme, birleştirme, efekt verme, müzik dosyası düzenleme işlemleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize özgü müzik listeleri hazırlayarak arkadaşlarınızla veya sadece bir tıkla sosyal medya hesaplarınızda anında paylaşabilirsiniz.

DJ Programı olan Atomix Virtual DJ Pro yazılımı ile herhangi bir mp3 dosyası düzenleme yapabilir ve çeşitli efektler vererek profesyonel anlamda müzik dosyaları oluşturabilirsiniz. Aynı şekilde video dosyası düzenleme yaparak çeşitli efektler vermeniz mümkündür.

DJ’lerin vazgeçilmez programlarından birisi olan Atomix Virtual DJ programını müzik dosyası düzenleme işlerinizde kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 78 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz