admin - "23 Şubat 2016" - "Full Program indir"

Photoshop CS6 Full Türkçe indir


Photoshop CS6 Full Türkçe

Photoshop CS6 Full Türkçe Katılımsız indir

Photoshop CS6 Full programı en iyi fotoğraf düzenleme programlarından birisidir. CS6 Full yazılımı bilgisayarınıza kurduktan sonra banner, logo hazırlayabilir ve fotoğraf montajı gibi aklınıza gelebilecek tüm resim uygulamaları çalışmaları çalıştırabilirsiniz. Fotoğraflar üzerinde oynama ve düzeltme çalışmalarını cs6 sürümüyle kolaylıkla yapabilirsiniz.

Adobe® Photoshop® CS6 yazılımı; baskı, web ve video için üstün görüntüler oluşturmanıza yardımcı olur. Photoshop CS6’daki ileri teknoloji tertip etme, bileştirme ve boyama özelliklerinin yanı sıra, 3D görüntü ve hareket tabanlı muhtevalar oluşturmanıza ve tertip etmenize imkan sağlayan araçlara sahip olun. parça eşya taşıma

Photoshop cs6 indir

Photoshop CS6 Extended yenilikleri

Adobe® Photoshop® CS6 yazılımı yüksek kaliteli görüntü seçimleri, görüntü rötuşlama, gerçekçi boyama ve 3D yükseltmeleri için çığır açıcı özellikler sunmaktadır. Hızlı performansın yanı sıra iş akışınızda vakit kazandıracak yüzlerce özellik için 64 bit desteğini keşfedin.

Ananesel dijital görüntülemenin ötesine geçin. Saç gibi karmaşık görüntü öğelerini kolayca seçin. Görüntü öğelerini kaldırdığınızda kalan boşluğun hemen hemen sihirli bir biçimde dolduğunu görün. Metin ve diğer 2D grafiklerini kolayca yükselterek 3D logolar ve resimler oluşturun.

NOT; 32 ve 64 Bit sistemlerde çalışır. Redfield’in bütün eklentileri yüklüdür. Bu sayede resim tertip ederken ekstra olarak resimler üzerinde kara kalem çalışmaları yapabilir ve daha bir hayli efekt uygulayabilirsiniz.

Dosya Boyutu : 210 MB
Sıkıştırma Yöntemi : RAR / Rar şifresi PcDelisi
Tarama : NOD 32 / Temiz