Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları


Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartları

Gizlilik Politikası:

programifullindir.com sitesi içerik sağlayıcı, yer sağlayıcı adı ile 9 Nisan 2014 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. 5651 nolu yasaya göre programifullindir.com sitesi yöneticilerinin hukuka aykırı olan içerikleri kontrol etme zorunluluğu yoktur.

Telif Hakkı Bilgileri:

programifullindir.com sitesi içerisinde yayınlanan program ve oyunların telif haklarına her zaman saygı duymuştur. Sitemiz üzerinde telif haklarını ihlal ettiğini düşündüğünüz, size ait eserlerin programifullindir.com sitesi üzerinde telif haklarını ihlal ederek düşünüyorsanız Bize Ulaşın linkine tıklayarak yöneticilerle iletişime geçip ilgili içeriğin sitemizden silinmesini talep edebilirsiniz. Gönderilen talepler yönetici kontrolünden geçerek ilgili konu sitemizden aynı gün silinip tarafınıza bilgi verilecektir.

Kullanım Şartları:

Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz program ve oyun gibi dosyalar tarafımızca antivirüs kontrolünden geçirilerek ilgili konuya indirme linkleri eklenmektedir. İndirmiş olduğunuz dosyaları mutlaka antivirüs programınızdan taratmanız gerekmektedir. Herhangi bir sorunda programifullindir.com ve içerik yöneticisi bu konuda sorumlu tutulamaz.

Reklamlar:

programifullindir.com üzerinde yayınlanan reklamlardaki programlar tamamen tanıtım amaçlıdır. Reklamlar üzerinden doğabilecek herhangi bir sorunda programifullindir.com ve içerik yöneticisi bu konuda sorumlu tutulamaz.

Düzenleme: 26 Kasım 2015


Yorumlar kapatılmış.