admin - "10 Nisan 2015" - "Bunları Biliyor muydunuz?"

İdm Sahte Lisans Hatası ve Çözümü


İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

İdm sahte lisans hatası internet download manager yazılımını kullananların sıklıkla karşılaştığı hatalardan birisidir. Lisans hatası çözümü için aşağıdaki adımları takip ederek kolaylıkla bu hatayı çözebilirsiniz.

Sahte Lisans hatasını almanızdaki tek neden eski sürümünüzü bilgisayarınızdan tamamen kaldırmadan yeni sürümü kurduğunuzdan kaynaklanır. Güncel olarak indirmiş olduğunuz IDM sürümünü kurmadan eski sürümü bilgisayarınızdan tamamen kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı Ccleaner programı yardımıyla taratma işlemi yaptıktan sonra yeni sürümü kurarsanız Sahte Serial key hatasını almamış olursunuz.

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü

Arkadaşlar İdm Sahte Lisans hatasından kurtulmak için karma karışık programlar kurmanıza gerek yoktur. Vermiş olduğumuz Patch dosyasını kurmadan idm sürümünü bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve sisteminizi Ccleaner programı ile taratın, indirmiş olduğunuz sahte lisans hatası programını çalıştırın program arka planda çalışmaktadır. İndirdiğiniz dosyaların içerisindeki patch1 ve patch2 dosyalarını internet download manager programının kurulu olduğu alana yapıştırın bu patch1 ve patch2 dosyalarını teker teker Yönetici olarak çalıştırdıktan sonra İdm sahte lisans hatasından kurtulmuş olacaksınız.

Sitemiz üzerinden yayınlamış olduğumuz İnternet Download Manager konumuzdaki güncel sürümleri indirip kurduğunuzda lisans hatasını almayacağınızı söyleyebilirim.

Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakırsanız kısa sürede dönüş yapabilirim.

Not: Dosya boyutu 10MB olduğuna bakmayın içerisinde resimli anlatımı mevcuttur.

Dosya Boyutu: 10 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

İdm Sahte Lisans Hatasının Çözümü