porno izle
Bu yazı, admin tarafından "27 Kasım 2016" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Active File Recovery Professional 15.0.7 Full indir


Active File Recovery Professional full indir

Active File Recovery Professional Full indir

Active File Recovery Professional Full programı bir çok kullanıcı kitlesine sahip veri kurtarma programıdır. Programı bilgisayarınıza kurarak yanlışlıkla silinmiş, formatlanmış veya kayıp dosyalarınızı bularak tekrar kolay bir şekilde geri getirebilirsiniz. Programda ayrıca sabit disk bölümleri için kurtarma aracı da yer almaktadır.

Active File Recovery programı sayesinde flash belleğinizdeki ya da hafıza kartınızdaki fotoğrafları ve diğer dosyları da kurtarabilmeniz mümkündür. Program adında İngilizce olmayan karakterler içeren dosyaları da algılamaktadır. Önizleme özelliğiyle kurtarılacak dosyaların içeriklerini önceden görüntülemeniz mümkündür. İhtiyacınıza göre hızlı tarama QuickScan ya da detaylı tarama SuperScan seçeneklerinden herhangibirini seçebiliyorsunuz. Veri kurtarma programı arıyorsanız tavsiye ederiz.

Desteklemiş Olduğu Uzantılar

DOC, XLS, PPT, MDB, SDW, RPT, VSD, PST, DOCX, XLSX, PPTX, JPG, BMP, CDR, CRW, CR2, NEF, TIF, AVI, WAV, MPG, ANI, ZIP, QBW

Desteklenen Dosya Sistemleri

FAT12, FAT16, FAT32, NTFS, NTFS5

Not : Bu programdan Sonuç alamıyorsanız geçenlerde paylaşmış olduğumuz Recovery Myfiles Professional programını incelemenizi tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 659 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Active File Recovery Professional Full indir

Alternatif Link

Active File Recovery Professional Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.