admin - "11 Mart 2017" - "Full Program indir"

Recovery Myfiles Professional 5.2.1.1964 Full İndir


Recovery Myfiles Professional Full

Recovery Myfiles Professional 5.2.1.1964 Full 2017 İndir

Recovery Myfiles Professional Full programı Dünya üzerinde oldukça yaygın kullanılan dosya kurtarma programlarından birisidir. Yazılımı bilgisayarınıza kurarak disk içerisinde silinmiş olan veya formatlanmış olan tüm dosyaları tekrar geri getirebilmektedir.

Recovery Myfiles Professional yazılımı silinen dosyaları kurtarmada çalışmalarında oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Dünya genelinde silinen dosyaları kurtarmakta bir hayli programla karşılaştırılmış ve testlerde en üst sırada bulunmuş başarılı bir programdır. Recover My Files üzerinden silinen belgeler, grafikler, dijital kamera resimleri, ZIP dosyaları, e-posta, müzik, video ve diğer tüm dosya biçimlerini geri getirmenize olanak sağlamaktadır.

Özellikleri Neler

Recover My Files; Geri Dönüşüm Kutusu’ndan silinmiş dosyaları, formatlanmış sürücülerdeki verileri ve hem de hiç kaydedilmemiş geçici sistem klasörlerini dahi geri getirebilir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için uzman bir bilgisayar adalar nakliyat kullanıcısı olmaya da gerek yoktur. Program 4 temel adımda dosya kurtarma işlemini gerçekleştirecektir.

Desteklediği Disk Formatları

Program FAT12, FAT16, FAT32 ve NTFS dosya sistemlerinin yanında bellek sd kart Jaz, Zip sürücü, diğer çıkartılabilir medya ve dijital kameralardaki verileri de tam olarak kurtarabilmektedir. Silinen verileri kurtarma programı arıyorsanız bu programı kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

İlerleyen zamanlarda Recovery Myfiles Professional Katılımsız yani portable indirme linkleri eklenecektir.

Dosya Boyutu: 33 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Recovery Myfiles Professional Full İndir