porno izle
Bu yazı, admin tarafından "7 Mart 2017" tarihinde yazıldı ve "Antivirüs Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Zemana AntiMalware Türkçe 2.72.2.176 Full indir


Zemana AntiMalware Full

Zemana AntiMalware Türkçe 2.72.2.176 Full indir

Zemana AntiMalware Full yazılımını kullanarak bilgisayarınızda yapacağınız hızlı bir tarama işlemi sonrası kısa süre içerisinde bilgisayarınıza bulaşan rootkit, reklam virüsleri, trojan, bot, virus, worm, spyware, adware ve can sıkıcı reklam virüsleri gibi kötü amaçlı uygulamaları temizleyerek bilgisayarınızı hem hızlandırabilir hemde rahat bir nefes aldırabilirsiniz.

Kullanıcılarına bir çok özellik imkanı sunan Zemana AntiMalware yazılımla tarama işlemini haftada bir gün yaparak sisteminize bu tarz zararlı yazılımların bulaşmasını önleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu zararlı yazılımları isterseniz karantinaya alabilir veya doğrudan silerek bilgisayarınızın daha rahat ve daha performanslı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Antivirüs programınızın yanında ek güvenlik paketi olarak kullanabileceğiniz Zemana AntiMalware programı arka planında çalışarak bilgisayarınızın performansında herhangi bir düşüş yaşatmadan sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Bilgisayarınızda bulunan casus uygulamalardan bir an önce kurtulmak istiyorsanız Türkçe dil desteğine sahip olan Zemana AntiMalware programını denemenizi tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 6 MB
Sıkıştırma Türü: Winrar / Şifresiz
Kontrol: Webroot / Durum Temiz

Zemana AntiMalware indir

Alternatif Link

Zemana AntiMalware indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.