admin - "19 Aralık 2016" - "Ses ve Video Programları"

XRecode 2 Full 1.45 Katılımsız indir


XRecode 2 Full

XRecode 2 Full 1.45 Katılımsız indir

XRecode 2 Full programı oldukça geniş araç kitlesine ve sıradışı özelliklere sahip video ve ses dosyası dönüştürme yazılımıdır. Kullanıcılarına bir çok kolaylıklar sağlayan XRecode programını kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde ses veya video dosyalarınızı farklı uzantılara dönüştürebilirsiniz.

Kullanımı kolay ve sade arayüze sahip olan XRecode programı bilinen bir çok video ve ses dosyası uzantılarını sorunsuz desteklediğini söyleyebilirim. Video ve ses dosyanızı toplu olarak düzenleyebilir, müzik dosyasındaki şarkıcı ismini, albüm adını değiştirebilir ve CD kapağı ekleyebilirsiniz. Ses dosyası dönüştürme programı arıyorsanız mutlaka bu yazılımı denemenizi tavsiye ederiz.

Desteklemiş olduğu formatlar

mp3, mp2, wma, aiff, amr, ogg, flac, ape, cue, ac3, wv, mpc, mid, cue ,tta, tak, wav, wav(rf64), dts, m4a, m4b, mp4, ra, rm, aac, avi, mpg, vob, mkv, mka, flv, swf, mov, ofr, wmv, divx, m4v, spx, 3gp, 3g2, m2v, m4v, ts, m2ts, adts, shn, tak, xm, mod, s3m, it, mtm, umx, mlp to m4a, alac, ape, flac, mp3, mp4 (using NeroAAC), ogg, raw, wav, wav(rf64), wma, WavPack, mpc, mp2, Speex, ofr, ac3, aiff ve tak

Dosya Boyutu: 66 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

XRecode 2 Full Katılımsız indir

Alternatif Link

XRecode 2 Full Katılımsız indir