admin - "29 Mart 2017" - "Full Program indir"

Xilisoft iPhone Magic Platinum 5.7.17 Build 20170220 Full indir


Xilisoft iPhone Magic Platinum Full

Xilisoft iPhone Magic Platinum 5.7.17 Build 20170220 Full indir

Xilisoft iPhone Magic Platinum Full programı IOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone gibi cihazlardan kolayca dosya transfer işlemi yapabilmenize olanak sağlayan başarılı bir iPhone dosya transfer yazılımıdır. Bunların yanında rehber, sms veya dosya yedeklemesi de yapabilmeniz mümkündür.

IOS işletim sistemini kullanan cihazlara dosya transferi yapmak oldukça zor oluyor. Xilisoft iPhone Magic Platinum yazılımı sayesinde bu zorluğu aşarak pratik bir şekilde dosya alışverişi yapabilirsiniz. Program üzerinden Iphone dosya transferi aracını kullanarak resim, müzik, film, e-kitap ve diğer dosyaları kolayca transfer edebilirsiniz.

iPhone, iPod ve iPod touch cihazlarını destekleyen Xilisoft iPhone Magic programının en iyi özelliklerinden birisi ise dosya transferi sırasında gönderdiğiniz farklı dosya biçimindeki ses dosyalarını veya video dosyalarını IOS cihazlarda görüntüleme yapabilmeniz için dönüştürme aracı sunmasıdır. IOS dosya transferi yazılımına ihtiyacı olanların mutlaka denemesi gereken bir programdır.

Dosya Boyutu: 78 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Xilisoft iPhone Magic Platinum indir

Alternatif Link

Xilisoft iPhone Magic Platinum indir