admin - "14 Şubat 2017" - "Full Program indir"

Wondershare Data Recovery 5.0.9.6 Full indir


Wondershare Data Recovery Full

Wondershare Data Recovery 5.0.9.6 Full indir

Wondershare Data Recovery Full yazılımı yerel disk ve taşınabilir disk gibi bir çok taşınabilir cihazları sorunsuz destekleyen başarılı bir veri kurtarma programıdır. Bilgisayarınızda silinen resim, müzik, fotoğraf, program veya belgelerinizi kısa sürede Wondershare Data Recovery programı sayesinde tekrar geri getirmeniz mümkündür.

Yanlışlıkla silinen veya virüs sonucu silinmiş olan dosyalarınızı geri getirmek hiç bu kadar olmamıştı. Cep telefonu, bilgisayar, USB aygıtlar ve dijital kameralar gibi bir çok uygulamaları sorunsuz destekleyen Wondershare Data Recovery program en iyi veri kurtarma programlarından biri olduğunu söyleyebilirim.

Silinen resim dosyalarınızda oldukça kolaylık sağlamaktadır. Silinen resim dosyalarınızı kurtarmadan önce önizleme özelliği sayesinde resimlerinize önizleme yaparak hızlı bir şekilde resim kurtarma işlemi yapabilirsiniz.

Bünyesinde BMP, GIF, PNG, JPEG, JPG, TIF, DOC, DOCX, HTM, PDF, PPT, PPTX, RAR, XLS, XLSX, ZIP ve etc gibi bir çok dosya formatını desteklemektedir. Veri kurtarma programına ihtiyacınız varsa mutlaka Wondershare Data Recovery programını denemenizi mutlaka tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 54 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Wondershare Data Recovery Full indir

Alternatif link

Wondershare Data Recovery Full indir