admin - "5 Ocak 2020" - "Güncel İşletim Sistemleri"

Windows 7 Tüm Sürümler Türkçe 2020 Full indir


Windows 7 Tüm Sürümler

Windows 7 Güncel Sürümler Türkçe Ağustos 2020 Full

Windows 7 Full işletim sistemi ve en çok tercih edilen sürümlerinin yer aldığı Windows 7 ISO Full uygulama paketini DVD yada USB bellek gibi cihazlara kopyalayarak kolayca Windows 7 işletim sisteminin tüm sürümlerine sahip olabilirsiniz.

Windows 7 Tüm Sürümler Full paketinin içerisinde Windows 7 Home Basic, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Enterprise ve Windows 7 Professional gibi bir çok güncel olan sürümlerin yer aldığını söyleyebilirim. Bunların tamamı Türkçe versiyon olup herhangi bir düzenleme yapılmamış orjinal versiyondur. Ayrıca herhangi bir 3.Parti yazılım içermemektedir.

Windows 7 Tüm Sürümler Türkçe 2020 Ağustos ayının en güncel son versiyonu olduğunu söyleyebiliriz. İçerdiği tüm sistemlere toplam 1044 adet güncelleme yapılmıştır. Paketin içerisindeki Windows 7 işletim sistemleri ESD metoduyla sıkıştırılmış olup hepsinin boyutu 3,99 GB olarak sıkıştırılmıştır.

Windows 7 Tüm sürümlerin yer aldığı işletim sistemlerinde kurulum esnasında herhangi bir windows 7 ürün anahtarı kodlarına gerek duymadan full ve orjinal olarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Herhangi bir aktivasyon veya ürün anahtarı gerekmemektedir.

Windows 7 Kurulum Ekranı

Windows 7 Sürümleri

ESD Sürüm Nedir ?

Windows 8 Sürümüyle birlikte yayınlanmaya başlayan ISO uzantılı dosyalarının boyutlarını küçültmek amacıyla uygulanan yüksek algoritmalı sıkıştırma yöntemidir.

Windows 7 Kurulum Rehberi

Windows 7 Lisanslama

Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz windows 7 sürümleri kurulmaya başladığı an ilk sayfada sizden windows 7 lisans anahtarını yazmanızı ister. Mevcut lisans anahtarını yazarak lisanslama işlemi yapabilir, lisans anahtarını yoksa 342DG-6YJR8-X92GV-V7DCV-P4K27 kodlarını yazarak windows 7 orjinal yapma işlemini tamamlayabilirsiniz. Olası sorunlar için indirdiğiniz dosyanın içerisinde kullanım klavuzu ve bir kaç tıklamayla nasıl windows 7’yi orjinal yapabileceğiniz hakkında anlatımlar mevcuttur.

Windows 7 Tüm Sürümler uygulaması ISO uzantısında olup tek link olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Herhangi bir sorunda bu konu altında yorum bırakarak kısa süre içerisinde bizlerden destek alabilirsiniz. Yayınladığımız bu işletim sistemlerini indirip arşivinizde saklamanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 3,99 GB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Windows 7 Tüm Sürümler 2020 Full indir