admin - "7 Nisan 2023" - "Güncel İşletim Sistemleri"

Sandboxie Türkçe Full İndir v2023


Sandboxie Türkçe Full İndir Katılımsız v2023

Sandboxie programı Türkçe olarak, Windows işletim sistemi için bir sanalizasyon programıdır. Sandboxie, birçok amaç için kullanılabilir, ancak özellikle internetten indirilen veya internet tarayıcısından indirilen dosyaların ve uygulamaların güvenli bir şekilde test edilmesi için kullanışlıdır. Sandboxie, bu dosyaları ve uygulamaları izole eder ve bu şekilde sisteminizde herhangi bir zararlı etkisinin oluşmasını engeller.

Sandboxie, bir “kum havuzu” (sandbox) olarak adlandırılan bir sanal ortamda çalışır. Bu sanal ortam, gerçek işletim sisteminizden ayrı olarak çalışır ve yalnızca belirli dosyaların ve uygulamaların erişimine izin verir. Bu sayede, Sandboxie üzerinde çalıştırdığınız dosyaların ve uygulamaların gerçek işletim sisteminize herhangi bir şekilde zarar vermesi engellenir.

Sandboxie ayrıca, internet tarayıcılarınızı da Sandboxie üzerinde çalıştırarak, internete bağlı olarak indirdiğiniz veya eriştiğiniz web sayfalarının ve dosyaların güvenli bir şekilde izole edilmesini sağlar. Bu, internet üzerinden gelen zararlı yazılımların, kötü niyetli web sitelerinin veya phishing saldırılarının bilgisayarınıza bulaşmasını önler.

Sandboxie, gelişmiş özellikleri ile Full Türkçe sürüm eklenmiştir.

Dosya Boyutu
Kurulum: Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz