porno izle
Bu yazı, admin tarafından "30 Ocak 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

TechSmith Camtasia Studio Türkçe Full İndir v9.1.2


TechSmith Camtasia Studio Full

TechSmith Camtasia Studio Full Türkçe indir

TechSmith Camtasia Studio Full programı kendi alanında oldukça başarılı ekran videosu çekme programlarından birisidir. Alanında en çok tercih edilen yazılımlardan birisi olan bu programla işlerinize büyük kolaylıklar getirebilirsiniz.

Kullanıcılarına gelişmiş araçlar sunabilen Camtasia Studio programı Dünya genelinde en çok tercih edilen ekran kaydı alma ve ekran videosu çekme programlarından birisidir. İçerisinde video düzenleme aracıda bulunduran bu programla oluşturmuş olduğunuz video dosyaları üzerinde ufak düzenlemeler ve sansürleme işlemi yapabilmenize de olanak sağlamaktadır.

HD kalitesindeki kaydettiğiniz ekran etkinlik videolarınızı web sitenizde yayınlayabilir, blogunuza koyabilir, CD veya DVD yazabilir veya iPhone benzeri taşınabilir aletlere da yükleyebilir ve oynatabilirsiniz.

Ekranınızın videosunu çekmek için seçenek edebileceğiniz en profesyonel yazılımlardan olan Camtasia Studio aktüel taleplere göre daimi geliştirilen yazılımlardan birisidir. Bilhassa ekran yakalama yazılımlarıyla tanınmış kişi olan TechSmith firması kendi alanındaki deneyimini Camtasia Studio’nun yeni sürümüne yansıtmış. Denemenizi mutlaka öneririz.

Dosya Boyutu: 274 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

TechSmith Camtasia Studio Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.