admin - "14 Mart 2017" - "Cep Mobil"

Tablet AntiVirus Security PRO v5.9.4.1 Full indir


Tablet AntiVirus Security PRO Full Apk

Tablet AntiVirus Security PRO v5.9.4.1 Full indir

Tablet AntiVirus Security PRO Full uygulaması AVG firması tarafından hazırlanan güçlü özelliklere sahip tablet antivirüs programlarından birisidir. Cihazınızı yormadan kullanabileceğiniz bu yazılımla cihaz içerisinde bulaşabilecek tüm zararlı uygulamaları anında engelleyebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan Tablet AntiVirus Security PRO uygulamasını tabletinize kolay bir şekilde yükleyerek cihazınızı virüslere ve casus yazılımlara karşı koruyarak kişisel bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilir ve performansınızı her zaman için en üst düzeyde kalmasını sağlayabilirsiniz.

Kurulum işini tamamladıktan sonra cihazınız içerisinde yapacağınız kısa süreli bir tarama sonrası daha önceden bulaşmış olan virüsleri tespit edebilir ve temizleyebilirsiniz. Denemenizi mutlaka öneririz.

Not: Tablet AntiVirus Security PRO uygulaması sadece tablet cihazlar için hazırlanmıştır. Akıllı telefonlarınızda kullanmak isterseniz AntiVirus PRO Android Security bağlantısı üzerinden ilgili programı indirebilirsiniz.

Dosya Boyutu: 19 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Tablet AntiVirus Security PRO Full indir

Alternatif Link

Tablet AntiVirus Security PRO Full indir