admin - "19 Mart 2017" - "Full Program indir"

Soft4Boost Any Uninstaller 7.3.5.729 Full indir


Soft4Boost Any Uninstaller Full

Soft4Boost Any Uninstaller 7.3.5.729 Full indir

Soft4Boost Any Uninstaller Full programı toplu dosya kaldırma yazılımlarından birisidir. Standart Program Ekle/Kaldır aracına alternatif olarak kullanabileceğiniz bu yazılım sayesinde bilgisayarınızdaki silmek istediğiniz programları kayıt defteri kayıtlarıyla beraber kolayca yok edebilirsiniz.

Windows’un orjinal program kaldırma aracı ile kaldırılan dosyaların kalıntıları kayıt defterinde ve disk içerisinde gereksiz dosyalarıyla beraber saklı olarak kalmaktadır. Soft4Boost Any Uninstaller programı üzerinden kaldırılan dosyaların kayıt defterindeki tüm kalıntılarıyla beraber geri dönüşümü olmayacak şekilde silmektedir. Bu sayede sisteminizi yormamış olursunuz.

Türkçe dil desteğine sahip olmasa da kullanımı kolay ve sade arayüze sahiptir. Programı çalıştırdığınızda bilgisayarınızda yüklü olan tüm dosyaları liste şeklinde sunmaktadır. Silmek istediğiniz programları seçerek veya toplu dosya kaldırma özelliği ile seçiminizi yaptıktan sonra “Unnistall” butonuna tıklayarak kaldırma işlemini başlatabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 14 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Soft4Boost Any Uninstaller indir

Alternatif Link

Soft4Boost Any Uninstaller indir