porno izle
Bu yazı, admin tarafından "20 Mart 2018" tarihinde yazıldı ve "Ses ve Video Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Shining DVD Player Full İndir v6.6.8


Shining DVD Player Full

Shining DVD Player Full İndir v6.6.8

Shining DVD Player Full programı geniş araç yelpazesine sahip DVD oynatma programıdır. Hızlı ve sorunsuz kurulum sonrasında, sürükle bırak ile herhangi bir video dosyasını kolayca seçerek videoları otomatik olarak oynatabilirsiniz, böylece daha fazla yapılandırmaya gerek duymadan zahmetsizce video izleme keyfi yaşayabilirsiniz. Bilgisayarınızda uygun codec bileşenleri yüklü olmasa bile Shining DVD Player programıyla hemen hemen tüm videoları sorunsuzca açabilirsiniz.

Uygulama, çoğu videoya adanmış modern bir arayüzle gelmektedir. Yine de, daha sürükleyici bir deneyim için videoyu eklediğinizde menü otomatik olarak gizlenirse daha yararlı olabilir. Programın en önemli özelliği, video disklerini doğrudan okuyabilmesidir. Bu nedenle başlıkları ve içerdiği bölümleri anında gösterebilmektedir. Ayrıca, bir navigasyon paneli oluşur ve mevcut bölümün ileriye veya geriye doğru atlamanıza imkan sağlayan fonksiyonlar da sunmaktadır.

Mevcut standart kontrollere ek olarak, ayrıca izlemekte olduğunuz videoların parlaklığını, tonunu, kontrastını, gamma ve doygunluğunu ayarlamanızı sağlayan özellikler de sunmaktadır. Uygulama ayrıca, örneğin video ve altyazılı sesleri senkronize etmenize izin veren gelişmiş özellikler bile içermektedir.

Dosya Boyutu: 39 MB
Sıkıştırma: Winrar: Şifresiz
Tarama: NOD32: Durum Temiz

İndirme Bağlantısı: INDIR -Alternatif- INDIR

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)
    Etiketler:

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.