Bu yazı, admin tarafından "25 Kasım 2016" tarihinde yazıldı ve "Katılımsız Full Programlar" kategorisinde paylaşılmıştır.

Resource Hacker 4.5.28 Katılımsız Full indir


Resource Hacker Full

Resource Hacker 4.5.28 Katılımsız indir

Resource Hacker programı tamamen ücretsiz olup, alanında oldukça başarılı, gelişmiş özelliklere sahip EXE ve DLL düzenleme yazılımıdır. Resource Hacker programını kullanarak windows işletim sisteminizde bulunan DLL dosyası düzenleme işlemi yapabilir ve EXE uzantılı dosyaları kolay bir şekilde kaynak koduna erişerek çeşitli düzenlemeler yapmanız mümkündür.

Kullanımı gayet kolay olan Resource Hacker programının Türkçe dil desteği şuan için olmamış olsa da sade arayüze sahip olduğu için zorlanmadan kullanabilirsiniz. EXE dosyası düzenleme işlemlerinde düzenleyeceğiniz uygulamalara dil desteği ekleyebilir, ikonları değiştirebilir ve buton düzenleme işlemi yapabilmeniz mümkündür.

Resource Hacker programı ile sadece DLL ve EXE dosyalarını düzenleyebiliyorsunuz. MP3 veya Resim uygulamaları üzerinde sadece kaynak kodlarını görüntüleme işlemi yapabilirsiniz.

EXE Düzenleme veya DLL Düzenleme programı arıyorsanız. Sınıfının başarılı programı olan Resource Hacker programını denemenizi öneririz.

Dosya Boyutu: 6 MB
Sıkıştırma Türü: Winrar / Şifresiz
Kontrol: Webroot / Durum Temiz

Resource Hacker Katılımsız Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.