admin - "11 Mayıs 2016" - "Full Program indir"

R-Studio Network Edition 8.0 Build 164541 Full indir


R-Studio Network Edition Full

R-Studio Network Edition 8.0 Build 164541 Full

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere R-Studio Network Edition Full programından bahsetmek istiyorum. R-Studio Network Edition Programı 2017 versiyondur. Sitemiz üzerinden indirmiş olduğunuz dosya içerisinde serial key ve crack dosyaları mevcuttur. Bu yazılım kendi alanında oldukça başarılı bir veri kurtarma programıdır.

Kaybolan, silinen veya hata sonucu formatlanarak kaybolan tüm veriler R-Studio sayesinde geri getirilebilir. Daha önceki ve yeni tüm teknolojilerle uyumlu çalışabilen program tesirli ve kuvvetli bir tercih.

Hem mahalli hem de genel ağdaki disklerin kurtarılması için kullanılabilen program formatlanmış, silinmiş hem de zarar görmüş dosyaları geri getirme becerinine sahip. Daha önceki ve yeni hemen her dosya sistemini destekleyen programla değişik formatlarda saklanan veriler güvenle kurtarılabiliyor. R-Studio kurtarmaya ek olarak yedekleme ve imaj alma özellikleriyle sisteminizin tam teşekküllü data kurtarma istasyonu olarak çalışıyor.

Virüs, zarar gören dosyalar, formatı değiştirilmiş hard diskler ve bad sector gibi sebeplerle zarar gören verilerinizi R-Studio ile güven içinde kurtarabilirsiniz.

Hangi Dosya Sistemlerini Destekler?

FAT12/16/32/exFAT, NTFS, NTFS5 (Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/Win7 ile oluşturulmuş veya aktüellenmiş), HFS/HFS+ (Macintosh), UFS1/UFS2 (FreeBSD/OpenBSD/NetBSD/Solaris) ave Ext2/Ext3/Ext4 FS (Linux)

Dosya Boyutu: 78 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

R-Studio Network Edition Full indir

Alternatif Link

R-Studio Network Edition Full indir