admin - "10 Mart 2017" - "Full Program indir"

PhotoInstrument Türkçe Full 7.6 Build 904 İndir


PhotoInstrument Türkçe Full
PhotoInstrument 7.6 Build 904 Türkçe Full İndir

Alanında oldukça başarılı olarak bilinen PhotoInstrument PhotoInstrument Full yazılımı anlaşılabilir arayüze sahip resim düzenleme programıdır. içermiş olduğu kapsamlı araçlar sayesinde birkaç tıklamayla görüntü kalitesi bozulmadan dijital fotoğraflar üzerindeki çeşitli kusurları ve hataları düzenleyebilirsiniz.

PhotoInstrument programı sayesinde resim düzenleme, rötuş ve makyaj gibi çeşitli farklıklar yapılabilir ve bu yapılan farklıklar doğrultusunda resim çeşitli ortamlarda paylaşılabilir. Mesela kendi portre resminiz üzerinde bazen kir ve sivilce gibi istenmeyen kısımları bu program üzerinden yok etmeniz mümkündür.

Türkçe dil desteği bulunan PhotoInstrument yazılımı dijital resimler üzerinde ayar yapmak için kullandığı fırça gibi araçlar yanında resmi bulanıklaştırma, kırmızı göz hatasını giderme, parlaklık, kontrast (karşıtlık), kir temizleme gibi çeşitli farklıklar yapılabilir.

Programın başlangıcında istenirse eğitim videosunu izleyip yada Help > Help video bölümünden bu işlemlerin nasıl yapıldığına bakılabilir. Mesela, yüzdeki sivilcileri yok etmek için ‘skin Cleaner’ sembolüne tıklayıp temizlik yapılabilir.

Desteklediği Formatlar: JPEG, BMP, GIF, MNG, PSD, RAS ve TGA gibi çok sayıda dosya biçimini tanır. Kayıt olarak ise JPEG, BMP ve TIFF biçimlerini desteklemektedir. Denemenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 7 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz