admin - "23 Mart 2017" - "Android Navigasyon"

Navitel Navigasyon Türkçe Android v9.7.2286 Apk Full İndir


Navitel Navigasyon Türkçe Apk Full

Navitel Navigasyon Türkçe Android v9.7.2286 Apk Full İndir

Navitel Navigation Türkçe uygulaması android sistemine sahip cihazlarda kullanabileceğiniz en iyi gps uygulamalarından birisidir. Görsel olarak 3D bina ve trafik haritalarıyla diğer navigasyon programlarına göre görüntü kalite bakımı açısından ve özellik açısından daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Navitel Navigasyon programının sesli yönlendirme özelliği sayesinde tüm şehirleri kolayca bularak bulunduğunuz şehri ele alabilirsiniz.

Navitel Navigasyon Programı Full versiyon olup en son sürüm olan v9.7.2286 sürümüyle sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Kurulum sırasında sizden herhangi bir lisans anahtarı istememektedir.

Navitel Navigasyon Kurulumu

1- Konunun altında bulunan “İNDİR” butonuna tıklayarak. Navigasyon cihazınız için uygun APK dosyasını seçin (ilgili ekran çözünürlüğüne uygun dosya veya ‘bütün versiyon’ olarak işaretli dosya) ve bunu bilgisayarınızı indirin.
2- İndirdiğiniz dosyayı cihaza kopyalayın.
3- APK dosyasını cihazdaki dosya yöneticisi yardımıyla açın ve kurulum esnasında talimatlara göre devam edin.
4- Programı kayıt edin veya full sınırsız olarak kullanın.

Navitel Navigasyon Yenilikleri

+ Yeni hızlı rotring! Yapılan değişiklikler sonucunda Navitel Navigatör programında adres belirlenmesi, zorluk derecesi ve yol uzunluğu ne olursa olsun artık çok kısa sürenizi almaktadır.
+ Program çalışması önemli derecede hızlandırılmış olup Haritanın açılması ve trafik sıkışıklığı ile ilgili bilgi alımı çok hızlı şekilde gerçekleştirilmiştir.
+ Adrese dayalı arama algoritması geliştirilmiştir. Artık harita üzerinde bir obje veya her hangi bir adres bulmak çok daha kolay ve hızlıdır.
+ Program interface inde bazı değişiklikler yapılmıştır.
+ Programın önceki sürümündeki hatalar düzeltilmiş olup program daha istikrarlı hale getirilmiştir.

Not: Navitel Navigasyon Türkçe Android GPRS uygulaması sadece android telefonla sınırlı değildir tabletinizde de kullanabilirsiniz. Android yol bulma uygulaması arıyorsanız mutlaka tavsiye ediyoruz.

Dosya Boyutu: 149 Mb
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Navitel Navigasyon Türkçe Apk Full İndir

Alternatif ve Hızlı indirme

Navitel Navigasyon Türkçe Apk Full İndir