porno izle
Bu yazı, admin tarafından "15 Temmuz 2016" tarihinde yazıldı ve "Ses ve Video Programları" kategorisinde paylaşılmıştır.

MAGIX Video Easy 6.0.1.123 HD Full indir


MAGIX Video easy HD Full

MAGIX Video easy 6.0.1.123 HD Full indir

Merhabalar bugün konumuzda sizlere MAGIX Video easy HD programının tanıtımını ve paylaşımını yapacağız. MAGIX Video easy HD programı 6.0.1.123 sürüm olup full ve tam versiyondur. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosya içerisinde crack ve serial key dosyaları mevcuttur. MAGIX Video easy HD programı kendi alanında oldukça başarılı ve bilinen bir video düzenleme programıdır.

MAGIX Video easy programı çok ayrıntılı video efektler ve montaj işlemleriyle uğraşmayanlar için hazırlanmış ve kolayca videolarınız aktarıp birleştirme, kesme, yükleme işlerini gerçekleştirebileceğiniz hızlı bir programdır.

Kolayca videolarınızın kalitesini ayarlayabilir, montajlayabilir, ses ve alt yazı ekleyebilirsiniz. Ayrı olarak YouTube, Vimeo gibi video servislerine otomatik yükleme seçeneğiyle hızlıca videolarınızı yükleyebilirsiniz.

Blu-Ray, DVD ve daha pek çok disk formatını destekleyen programla hazırladığınız videoları tüm video oynatıcı aletlerde kolayca oynatmanız da olası. Hızlıca geçiş yapabileceğiniz temel efektler ise videolarınızın çok daha çekici olmasını sağlamaktadır.

Dosya Boyutu: 409 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

MAGIX Video easy HD Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.