porno izle
Bu yazı, admin tarafından "10 Şubat 2017" tarihinde yazıldı ve "İnternet Uygulamaları" kategorisinde paylaşılmıştır.

Internet Download Accelerator PRO 6.12.1.1542 Full indir


Internet Download Accelerator PRO Full

Internet Download Accelerator PRO 6.12.1.1542 Full indir

Internet Download Accelerator PRO Full programı dünya genelinde oldukça yaygın olarak kullanılan dosya indirme yöneticisi uygulamalarından birisidir. İnternet üzerinden sürekli olarak dosya indirme, müzik indirme veya program indirme işlemleri yapıyorsanız bu programı kullanarak hissedilebilir oranda hızlı dosya indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanımı son derece kolay olan Internet Download Accelerator PRO yazılımı Internet Explorer, Chrome Firefox, Mozilla, Opera ve Nescape gibi bir çok tarayıcıyla uyumlu olarak çalıştığını söyleyebilirim. Kolayca dosya indirebilmeniz için tarayıcınıza dosya indirme butonu entegre eden bu program ile kolay ve hızlı bir şekilde dosya indirme işlemi yapabilirsiniz.

Internet Download Accelerator PRO programı bilgisayarınıza kurarak Youtube, Google Video, Dailymotion ve Metacafe gibi popüleri video sitelerinden video indirebilirsiniz. Çok amaçlı kullanabileceğiniz bu program internet download manager programının benzeri diyebiliriz. Denemenizi mutlaka öneririz.

Dosya Boyutu: 15 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Internet Download Accelerator PRO indir

Alternatif Link

Internet Download Accelerator PRO indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.