porno izle
Bu yazı, admin tarafından "5 Ocak 2020" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Folder Protect Full indir v2.0.7


Folder Protect Full

Folder Protect 2.0.7 Full indir

Arkadaşlar merhabalar, bugün konumuzda sizlere Folder Protect Full programının tanıtımını ve full olarak indirme linklerini yayınlayacağız. Dosya ve klasör şifreleme programı olarak tercih edilen bu yazılımla sadece bir kaç tıklamayla dosya şifrelemesi yaparak önemli dosyalarınızın güvenliğini en üst düzeye yükseltebilirsiniz.

Folder Password Protect programı tüm Windows sürümlerinde sorunsuz çalışan bir şifreleme yazılımıdır. Programı bilgisayarınıza yükleyerek disk içerisinde bulunan tüm klasörlere kırılması zor ve bulunamayan şifreler koyabilir ve farklı kişiler tarafından ilgili dosyanıza erişim yapılmasını engelleyebilirsiniz.

NTFS ve FAT32 dosya biçimleri de destekler. Ayrı olarak yalnızca sabit disk değil USB sürücü veyahut ağ sürücüsünde bulunan klasörler üzerinde de işlem yapabilirsiniz.

Şayet sık sık seyahat ediyorsanız dizüstü bilgisayarın kaybolması ya da çalınması vaziyetinde özel ve şahsi bilgileriniz yabancıların eline geçmemiş olur.

Not: Şifre unutmaya karşı parolanızı kesinlikle bir yere yazın veyahut gizleyin! Ayrı olarak programı kaldırmadan önce kesinlikle savunmalı dosya/klasörlerinizi daha önceki konumuna kazancın. Data kaybı yaşamamak için hem yedekleme yapmakta hem de dikkatli olmakta yarar var. Denemenizi öneririz.

Dosya Boyutu : 5 MB
Sıkıştırma Yöntemi : RAR / Şifresiz
Tarama : NOD 32 / Temiz

Folder Protect Full indir

Alternatif Link

Folder Protect Full indir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.