admin - "26 Mart 2017" - "Full Program indir"

Babylon Türkçe Full Sürüm indir v10.5.0.18


Babylon Türkçe Full

Babylon 10.5.0.18 Türkçe Full Sürüm indir

Babylon Türkçe Full programı en iyi çeviri programlarından birisidir. Dünyadaki öncü sözlük programlarından birisi olan Babylon Türkçe size en iyi tercümeyi yapabilmeniz için en gelişmiş araç kitini sunmaktadır. E-posta, web sayfası, döküman, hazır ile ve çok daha fazlasını Babylon üzerinden çevirebilirsiniz.

Babylon geniş sunumlar için Oxford University Press, Britannica, Merriam-Webster, Larousse, Vox, Langenscheidt, Pons, ve Taishukan sözlük ve ansiklopedilerinden çeviri konusunda destek almaktadır. Bir tek tıklama ile istediğiniz yerden istediğiniz neticeleri alabilirsiniz. 20 dilden Wikipedia yayınlarına erişebilir araştırmalarınızı çok rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Babylon’un yeni sürümünde 82 değişik dilden metin tercümesi yapabilme olanağı ve tek kelimelik sözlük olanağı da sunulmaktadır. Ayrı olarak Internet Explorer için yazım hataları düzeltme, kelime otomatik bitirme, akıllı sözlük, kişiselleştirebilme ve Wikipedia neticeleri görüntüleme özellikleri de yeni Babylon içerisinde mevcuttur.

Babylon Özellikler

Kullanımı kolay – bir tıkla çeviri yapın
75 dilde çeviri
Tam web sayfa çevirisi
Tam belge çevirisi (Word, PDF, Text)
Microsoft Office yazım denetimi ile kusursuz uyum
Önde gelen sözlük paketleri – Britannica, OXFORD, Wikipedia ve daha fazlası
Yazım ve Redaksiyon (Yazarken yapılabilecek harf hatası, dil bilgisi, vb. düzeltme)
İnsan Sesi
Canlı Çeviri Topluluğu

Dosya Boyutu: 36 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz