Bu yazı, admin tarafından "28 Temmuz 2016" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Avast Home Edition 12.2.2276 Türkçe Ücretsiz İndir


Avast Home Edition Türkçe Ücretsiz

Avast Home Edition 9.0.2020.505 Türkçe Ücretsiz İndir

Avast Home Edition ücretsiz programı tamamıyla ücretsiz olarak kullanabileceğiniz başarılı bir antivirüs yazılımıdır. Trojan gibi zararlı uygulamalardan tutun spyware programlara kadar yüzlerce tehdit ile aktif bir şekilde bilgisayarınızda tam koruma sağlayan başarılı bir yazılımdır.

Programın popülerliğinin ardındaki sebep yüzlerce değişik güvenlik mekanizmasını barındırması ve bunları daimi olarak geliştirmesidir. avast! Home Edition’un 9.0.2020.505 sürümünde da değerli yenilikler bizleri bekliyor. Dilerseniz bu yeniliklere beraber göz atalım.

1- Hibrit Bulut Teknolojileri
2- Antivirüs ve Anti-Spyware Motoru Yeni!

Programın ödüllü tarama ve savunma motoru virüslere, spywarelara ve diğer zarar veren etkenlere karşı yeni algoritması ile yüksek savunma sağlamaktadır. Öğrenme kabiliyetine sahip yeni mekanizması sayesinde ise yeni virüsleri bile tespit edebiliyor.

Gerçek Vakitli Virüs Veritabanı Aktüellemeleri

AVAST Virus Lab sayesinde her bir virüs tanımı bilgisayarınıza gerçek vakitli olarak aktarılıyor ve pek çok diğer programdaki gibi virüs veritabanı aktüellemesi beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Daimi olarak aktüel bir antivirüse sahip olmanın yolu avast! Free Antivirus’ten geçiyor.

Dosya Popülerlik Sistemi

avast! FileRep servisindeki binlerce özel dosya sayesinde bir dosyanın güvenli olup olmadığını açmadan önce öğrenebiliyorsunuz. Kaç kişinin o dosyayı indirdiğini ve dosyanın popülerliğini ölçen bu sistem sayesinde tarama motoru çok daha hızlı bir şekilde hareket ediyor.

1- Güvenlik Özellikleri
2- Yazılım Güncelleyici Yeni

Bilgisayarınızdaki diğer programların güncellemelerini tarayan ve güncellemeniz şart olan yazılımları size bildiren avast! Free Antivirus böylelikle diğer yazılımlardaki güvenlik açıklarına değin de sizi savunabiliyor.

Web Tarayıcı Temizleme Özelliği

avast!’ın yeni tarayıcı temizleme özelliği sayesinde web tarayıcınıza yüklenen istemediğiniz toolbar ve eklentileri kolayca kaldırabilir, yapışkan olan bu zararlı yazılımlardan kolayca kurtulabilirsiniz.

Davranış Kalkanı Özelliği

Yüklü olan yazılımlarınızın sıra dışı davranışlarda bulunmaları vaziyetinde bunu anlayabilen ve tedbir alan antivirüs programı artık çok daha gelişmiş özelliklere sahip.

3- Daha Fazla Kullanışlılık
4- Yeni Kullanıcı Arayüzü Yeni

avast!’ın kullanıcı arayüzü tüketicilerin çok daha kolay bir şekilde ve çağdaş bir arayüz ile işlemlerini gerçekleştirebilmelerini sağlayabilmek için tasarlandı.

Dokunmatik Ekranlar için Optimizasyon

Programın sahip olduğu yeni arayüz bu arada dokunmatik ekranlar için de optimize edilmiş vaziyette ve böylece Windows 8 kullanıcıları da kolayca alışabilirler.

Dosya Boyutu: 202 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Avast Home Edition Türkçe Ücretsiz İndir

Alternatif Link

Avast Home Edition Türkçe Ücretsiz İndir

Hızlı İndirme Linkleri (Mail.ru, Google Drive, Yandex Disk, Mega)

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.