Bu yazı, admin tarafından "Ocak 14, 2017" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Apowersoft Phone Manager PRO 2.8.2 Full indir


Apowersoft Phone Manager PRO Full

Apowersoft Phone Manager PRO 2.8.2 Full indir

Arkadaşlar merhabalar, bugün konumuzda size Apowersoft Phone Manager PRO Full programını tanıtımını ve full olarak yayınını yapacağız. Telefon yedekleme programı olarak bilinen bu yazılım sayesinde cihazınızdan bilgisayara kolay bir şekilde veri transfer işlemi yapabilirsiniz.

Android işletim sistemli telefonlarınız da veya iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınız arasında bir bağlantı kurarak bilgisayarınız üzerinden kolayca telefonlarınızı yönetmenize yardımcı olmaktadır. Apowersoft Phone Manager PRO programı sayesinde telefonunuzdaki dosyaları kontrol edebilir ve telefonunuza dosya transferi yapabilir veya telefonunuzdaki dosyayı bilgisayara yükleme işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay ve sade bir tasarıma sahip olan bu yazılımı bilgisayarınıza yükleyerek telefonunuzdaki rehberleri, smsleriniz, video ve müzik dosyası gibi önemli olan dosyaları bilgisayarınıza rahatça göndererek yedekleme yapabilirsiniz. Denemenizi tavsiye ederiz.

Dosya Boyutu: 52 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Apowersoft Phone Manager PRO Full indir

Alternatif Link

Apowersoft Phone Manager PRO Full indir

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.