Bu yazı, admin tarafından "Ekim 15, 2016" tarihinde yazıldı ve "Full Program indir" kategorisinde paylaşılmıştır.

Adeko 6.4 Türkçe Full Sürüm indir (Mobilya Çizim Programı)


Adeko Türkçe Full

Adeko 6.4 Türkçe Full Sürüm indir

Arkadaşlar merhaba bugün sizlere Adeko programının tanıtımını ve full olarak paylaşımını yapacağım. Adeko programı 6.4 versiyon olup full ve tam versiyondur. Bilgisayarınıza indirdiğiniz dosyanın içerisinde serial key ve crack dosyaları mevcuttur. Adeko programı yardımıyla kolayca mutfak, banyo ve panel mobilya çizim ve tasarımları yapabilirsiniz. Yazılım alanında oldukça başarılı ve bir çok kez ödül almış mobilya çizim programıdır.

Adeko yazılımını bilgisayarınıza yükledikten sonra mutfak, banyo, mobilya çizim ve tasarımlarını kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür. Adeko mutfak yazılımı 1995 yılından beri mutfak, banyo sektöründeki öncü firmalarla beraber yürütülen çalışmalarla bugüne gelmiş bir tasarım, sunum ve imalat programıdır. ofis taşıma

Genel Özellikleri

1) Müşterinizin beğenisini alabileceğiniz gerçekçi tasarımlar
2) Bir tıklamayla mutfak tasarımı
3) Tek tuşla seramik döşeme özelliği
4) Bir tıklamayla nesnelere renk atama
5) Açılı duvarlarda otomatik modül yerleştirme
6) Teknik resim ölçülendirmesi
7) Kapak modeli değiştirme

Ölçülerini aldığınız mekanı çok pratik olarak programa tanıtarak müşteri ile beraber projeyi oluşturabilirsiniz.
Adeko mutfak’daki bütün modüller, aletler, taçlar, panolar birbirlerini tanıyarak nereye yerleşeceklerini bilirler. Projeyi ister tasarıdan, ister cepheden, isterseniz perspektif görünüş içerisinden çizebilirsiniz.

Özel ölçüde veya tamamıyla değişik bir şekilde bir modül ihtiyacı oluşursa tanımlamasına girerek yeni modül oluşturarak kolayca projeye ilave edebilirsiniz.

Mutfak dışında, banyo, portmanto, ray dolap, yüklük gibi mobilyaları da aynı şekilde çizebilirsiniz. Müşterinize projenizdeki çizimi anlık olarak 3 boyutlu olarak gösterebilir ve içerisinde dolaştırabilirsiniz.

Tam otomatik kolon kiriş kertmeleri ve tüm modüllerin imalat resimlerini herhangi bir şablon kullanmadan yapabilmeniz mümkündür. Çizim programı arıyorsanız mutlaka bu yazılımı denemenizi öneririz.

Not: Windows 10 uyumluluk sorunu yaşayan arkadaşlar aşağıdaki adımları izleyebilirler.

Adeko Windows 10 Uyumluluk Sorununun Çözümü

Başlat > Ayarlar > Güncelleştirme ve Güvenlik sekmesine girdikten sonra alt kısımda bulunan “Geliştiriciler için” butonuna tıklıyorsunuz. Tekrar açılan sayfadan “Geliştirici modunu” seçerek windows 10 uyumluluk sorununu çözebilirsiniz.

Not : Arkadaşlar ilerleyen zamanlarda Adeko 6.4 Türkçe Full Katılımsız yani portable olarak yayınlanacaktır.

Dosya Boyutu: 102 MB
Sıkıştırma: Winrar / Şifresiz
Tarama: NOD32 / Durum Temiz

Arkadaşlarına haber ver

Konudan memnun kaldınız mı? Arkadaşlarınızla paylaşın.