admin - "13 Ağustos 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Yuzu – Switch Emulator Full İndir


Yuzu, Citra’nın (en popüler Nintendo 3DS emülatörü) yaratıcıları tarafından geliştirilen, Windows için bir Nintendo Switch emülatörüdür. Bu emülatör C ++ ile yazılmıştır, bu nedenle çeşitli işletim sistemlerinde kullanımı kolaydır. Ayrıca, açık kaynak kodlu.

Önerilen gereksinimler biraz zorlayıcı: Intel Core i5-8600K işlemci ve NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB grafik kartı. Bu spesifikasyonlar gecikmesiz 3D oyunlar oynamak için önerilir. Minimum gereksinimler ise 2D oyunlar için fazlasıyla yeterli: Intel Core i3-6100 ve NVIDIA GeForce GT 1030.

Bir Nintendo Switch oyunu oynamaya başlamadan önce, resmi Yuzu web sitesinden erişebileceğiniz hızlı başlangıç ​​kılavuzuna bakın. (Adımları bol olan) Tüm adımları tamamladıktan sonra, PC’nizde tonlarca Nintendo Switch oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Mükemmel veya oldukça iyi çalışan uzun bir oyun listesi var ve her zaman resmi web sitesinde kontrol edebilirsiniz.

Yuzu, Windows ile bilgisayarınızdaki en iyi Nintendo Switch oyunlarının tadını çıkarabileceğiniz, güçlü ve kullanımı oldukça kolay olan hafif bir Nintendo Switch emülatörüdür.