admin - "11 Ağustos 2023" - "Macera, Oyunlar"

Yandere Simulator Full İndir


Yandere Simulator sevgili senpai’sine ulaşmak için HER NE gerekirse yapacak olan kıskanç bir genç öğrenciyi oynadığınız (anın Yandere’si) roller içeren bir gizlilik oyundur. Belli ki gereken HER NE ise ihtiyaç duyulduğunda okuldaki diğer öğrencileri öldürmeyi bile içeriyor.

Oyunun bu versiyonunda birçok farklı yeri ziyaret edebiliyorsunuz. Oyuna iç çamaşırlarını değiştirebileceğiniz ya da senpaisi için yarattığı tapınağa göz atabileceğiniz ana karakterin odasında başlıyorsunuz. Buradan direk okula gidebilir ya da şehirde bisikletle gezebilirsiniz.

Yandere Simulator’daki aksiyonun neredeyse tamamı başka birçok öğrencinin de sizinle birlikte bulunduğu okulda geçiyor. Ününüzü artırmak ve binalarda arama yapmak için onlarla konuşabilirsiniz. Tabii ki en önemli olan şey onları öldürmek için birçok farklı silah kullanabiliyor olmanız. Öldüklerinde onları sürükleyerek saklamayı deneyebilirsiniz.

Oyun süresince istediğiniz zaman yalnızca H harfine basarak saç şeklinizi değiştirebilirsiniz. Aksesuarlarınızı ve gözlüklerinizi de değiştirebilirsiniz. Bu oyunda keşfedilmeyi bekleyen birçok ilginç sürpriz var.

Yandere Simulator gelişiminin daha çok başında olmasına rağmen sürpriz derecede iyi olan bir gizlilik oyunu. Müthiş geniş bir içeriği ve gerçekten güzel grafikleri var. Tüm bunlar gösteriyor ki oyun tamamlandığında gerçek bir hit olacak.