admin - "14 Haziran 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

X – Plore Pro v3.88.40 Apk Android Full İndir


X - Plore Pro v3.88.40 Apk Android

X – Plore Pro v3.88.40 Apk Android
Program Hakkında Bilgiler
Adı: X – Plore Pro v3.88.40 Apk Android
Tür: Android Gelişmiş En iyi Dosya Yöneticisi Programı
Gereken Android sürümü: Android™ 2.3+
Güncelleme Tarihi: 23.11.2016
Boyut: 7.9 MB – Sunucularımızdan Güvenli indirin.

Açıklamalar:
Bugüne kadar, Android cihazlarım da dosya yönetici işlerimi yaptığım en iyi uygulama. Geçmişden günümüze gelebilen en köklü şirketin üretmiş oldugu programın satın alınmış versiyonudur. Klasik ve gerçekden kullanışlı bir dosya yöneticisi. Eski olmasına ragmen market de halen daha satılan ve iyi bir müşteri kitlesine sahip olan bir uygulamadır. Gelişmiş ve anlaşılır menü tasarımı ile kullanıcılara rahat bir kullanış sunan uygulama ile arşiv ve dosyalarınızı çok rahat erişir ve yönetebilirsiniz. Uygulama satın alınmış sürümdür. Bu dosya yöneticisi PRO sürümdür.


*** Kurulum Notları ***
# Aşağıdaki ” İNDİR ” kısmından dosyayı indiriniz.
# İndirmiş olduğunuz dosya cihazlarınızda * Cihaz Hafızasında / Download yada İndirilenler klasörüne indirilmiş olacak.
# İndirmiş olduğunuz dosya ” Güvenlik ve hızlı indirme açısından ” sıkıştırılmış ! yani Winrar / Winzip uygulamaları ile paketlenmiş olacak.
# .rar uzantılı dosyayı ” Winrar Pro TIKLA İNDİR Uygulamasını indirerek açabilir yada X-Plore TIKLA İNDİR Dosya yöneticisini kullanarak kuruluma başlamak içi dosya içerisindeki .apk uzantılı uygulamaya erişebilirsiniz.
# Android cihazlarınızda “Bilinmeyen Kaynaklar” bölümü işaretli olmalıdır. Bunu ayarlamak için, Menü / Ayarlar / Genel / Güvenlik / Bilinmeyen kaynaklar seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.
# Herşey tamamlandıktan sonra kuruluma geçebilirsiniz.
# Kurulumda .rar /.zip dosyası içerisinde .apk uzantılı dosya var. Buna tıklayınız ve kurulumun sürdürülmesine ileri / tamam diyerek devam ediniz.
#Kurulum bittik ten sonra uygulamamız menüde son da görülecektir…