admin - "22 Mayıs 2024" - "Oyunlar, RPG"

Wuthering Waves Full İndir


Wuthering Waves, Windows işletim sistemi için sizi kıyamet sonrası bir dünyaya götüren bir JRPG’dir. Oyunda Rover’sın ve senin bilmediğin bir yerde yeni uyandın. Wuthering Waves dünyasını karakterinizle aynı anda keşfedeceksiniz, böylece yol boyunca kim olduğunuzu da keşfedeceksiniz.

Bu yol düşmanlarla dolu bir yol. Yüz yıl önce, bilinmeyen ve tehlikeli varlıkların medeniyeti harap ettiği “Calament” olarak bilinen korkunç bir olay meydana geldi. Şans eseri, hayatta kalanlar yeni bir dünyayı yavaş yavaş yeniden inşa etmeyi başardılar, ancak tehdit geçmedi ve onu sona erdirmek ve insanlığı kurtarmak için üzerinize düşeni yapmanız gerekecek.

Wuthering Waves, muhteşem görsellere ve çok aktif dövüşe sahip. Ekibinize katılacak karakterler de titiz bir tasarıma ve karşınıza çıkan düşmanlarla savaşmanıza yardımcı olacak kendi dövüş becerilerine ve güçlerine sahip. Wuthering Waves, keşif ve savaşın başrolde olduğu heyecan verici bir deneyim sunuyor ama bu, hikayeyi daha az çekici kılmıyor; tam tersine keşfetmek, Calament’i ve onunla birlikte gelen yaratıkları çevreleyen gizemleri çözmenize yardımcı olacaktır.

Wuthering Waves uygulamasında özel bir maceranın tadını çıkarın.