admin - "22 Eylül 2023" - "Aksiyon, Oyunlar"

World of Warships Full İndir


World of Warships, oyuncuların takımlar oluşturduğu ve ABD, Japonya, İngiltere ve SSCB’den İkinci Dünya Savaşı gemilerini kontrol ettiği çok oyunculu bir savaş oyunudur.

Oyunda hepsi ayrıntılı olarak yeniden oluşturulmuş düzinelerce farklı gemi var. Prototiplere dayananlar bile burada cerrahi olarak yeniden inşa edildi. Bu oyun, oyun boyunca farklı silahları ve gemi türlerini deneyerek filonuzda gelişmenize ve iyileştirmeler yapmanıza olanak tanır. Düşmanlarınızı küçük gemilerinizle yıpratmaya çalışabilir veya büyük gemilerle onları ezebilirsiniz. Her geminin ve silahın kendi stratejik kullanımı vardır, bu nedenle oyun tarzınızı tamamlayan müttefikler aramalısınız. Örneğin, hafif bir geminiz varsa, daha büyük bir geminin yardımından yararlanırsınız veya bunun tersi de geçerlidir.

World of Warships olağanüstü grafiklere sahip. Gemiler, daha önce de belirtildiği gibi, inanılmaz derecede ayrıntılı. Ayrıca, okyanusun gerçekçi tasviri sayesinde seviyeler muhteşem görünüyor. World of Warships, ‘kuzenleri’ World of Tanks ve World of Planes (Wargaming’den de) gibi çok eğlenceli bir oyun sunan ve ücretsiz olan mükemmel bir çok oyunculu oyundur. Satın alma işlemleri tamamen isteğe bağlıdır.