admin - "20 Ağustos 2023" - "İşletim Sistemi, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

WinToUSB Full İndir


WinToUSB, Windows işletim sisteminin bir flaş disk veya harici bir sabit sürücü gibi çıkarılabilir bir sürücüden kurulmasını sağlayan bir araçtır.

Bu program ile herhangi bir kullanıcı, orijinal CD’nin ISO görüntüsünü, fiziksel disk kullanmak yerine kurulum kaynağı yapmak için harici sürücüye kopyalayabilir.

Bu program, Windows yükleyiciyi bir USB üzerinde tutmanın harika bir yolu, böylece her zaman yanınızda taşıyabilir veya artık CD okuyucusu olmayan bilgisayarlarda çalıştırabilirsiniz. Yalnızca çıkarılabilir sürücüye kopyalamanız ve herhangi bir bilgisayara yerleştirmeniz gerekir.

Program, Windows 7, Windows Server 2012 ve Windows 8 ile uyumludur. Özellikle, bu en son sürüm 8.1’de, Windows Linux sayesinde, belirli CD dağıtımları için LiveCD tarafından kullanılanlarda olduğu gibi bir canlı önyükleme sistemi oluşturmak mümkün. En son Microsoft işletim sistemine dahil olan USB teknolojisine gidin.

WinToUSB, programı kullanmayı oldukça kolaylaştıran bir arayüz sunar; sadece ISO görüntüsünü yükleyin, seçin ve basit bir tıklama ile adımları izleyin. Üstelik, aradığınız WinPE önyükleme birimi oluşturmak ise bu uygulamayla USB’nize de aktarabilirsiniz.