admin - "4 Kasım 2023" - "Genel, Yardımcı uygulamalar"

Windows Repair Toolbox Full İndir


Windows Repair Toolbox, küçük sistem hatalarını onarmanıza izin veren kapsamlı bir Windows programıdır. Bu sorunlara bir çözüm bulmak için internette zaten arama yaptıysanız ve yine de bunları nasıl düzelteceğinizi bulamıyorsanız, bu program ıstırabınızı sona erdirecek gerekli onarımları yapmanızı sağlar.

Windows Repair Toolbox’da gördüğünüz ilk pencerede, bilgisayarınızda kullandığınız donanımı, yüklü programları, mevcut onarım türlerini, yedek kopyaları, sistem öğelerini ve kaldırıcıları görebilirsiniz. Kısacası, ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, çok sayıda seçeneğiniz var.

Ana penceredeki mevcut özelliklerden herhangi birini iyileştirmek için söz konusu öğeye tıklamanız yeterlidir. İşlem otomatik olarak başlayacak, böylece başka bir şey yapmanıza gerek kalmayacak.

Ayrıca, Window Repair Toolbox, bilgisayarınıza tehdit olabilecek herhangi bir nesneyi yok etmenize izin verecek bir kötü amaçlı yazılım temizleme bölümüne sahiptir. Panelde, PC’nizin sürümünü, belleği, CPU’yu, sıcaklığı ve PC’nizle ilgili bir dizi bilgiyi görebilirsiniz.

Windows Repair Toolbox, çalışma alanınızı temiz tutmak ve bilgisayarınızın en iyi durumda kalmasını sağlamak için harika bir araçtır. Bu kullanışlı programın sunduğu tüm özellikler sayesinde hızlı, güvenli ve güncellenmiş bir bilgisayarın keyfini çıkarın.