admin - "4 Eylül 2023" - "Anında Mesajlaşma, İnternet, Müşteriler"

WhatsApp Desktop Beta Full İndir


WhatsApp Desktop Beta, resmi WhatsApp Masaüstü uygulamasının beta sürümüdür. Bununla birlikte, kararlı sürüme ulaşmadan önce Windows uygulamasının en son özelliklerini deneme fırsatına sahip olursunuz.

WhatsApp Desktop Beta, normal sürümle aynı şekilde çalışır. Kurduktan sonra, akıllı telefonunuzdaki WhatsApp uygulaması aracılığıyla bir QR kodu taramanız gerekir. Bu yapıldıktan sonra, hesabınız eşleştirilir ve WhatsApp Desktop Beta bağımsız olarak çalıştığından, akıllı telefonunuzda herhangi bir İnternet bağlantısı olmadan bile Windows’ta kullanabilirsiniz.

WhatsApp Desktop Beta uygulamasında, her zamanki gibi sohbetlerinize yazabilirsiniz. Gruplar oluşturabilir, çıkartmalar veya GIF’ler gönderebilir ve temel olarak anlık mesajlaşma ile ilgili tüm temel seçenekleri kullanabilirsiniz. Ayrıca, doğrudan bilgisayarınızdan sesli ve görüntülü aramalar yapabilirsiniz.

Bu bir beta sürümü olduğundan, WhatsApp genellikle test edilmemiş kodlar ekler. Bu, bazı kararlılık veya performans sorunlarına neden olabilir, ancak bazı yeni özelliklerin kararlı sürümde yayınlanmadan haftalar veya aylar önce keyfini çıkarmanızı da garanti eder.

WhatsApp’ı PC’de kullanmak ve kararlı sürüme ulaşmadan uygulamanın en son haberlerinin keyfini çıkarmak istiyorsanız APK’yı WhatsApp Desktop Beta adresinden indirin.