admin - "10 Ekim 2023" - "İnternet, Web"

WebSite X5 Evo Full İndir


Website X5 aklınızda olan herhangi bir web sitesini gerçekte yapmanıza yardımcı olan ücretsiz bir uygulamadır. Program çekici ve profesyonel web siteleri yaratmak için gerekli olan bütün araçları içerir.

Website X5’teki en ilginç element 5 kolay basamağa dayanan bir web sitesi yaratma sistemidir. Bu metod sayesinde programlama ve web sitesi dizaynı hakkında hiçbir şey bilmeyen insanlar bile web sitesi yapabilir. Birkaç saatte herkes kendi web sitesi olabilir. Bu uygulamanın son zamanlarda temel ihtiyaç olan mobil cihazlara adaptasyon garantisi ve sosyal ağları destekleyen HTML5 ile uyumlu olması da ilginç bir özelliktir.

Website X5; e-ticaret, PayPal ödemelerini alma, blog yazma, yönetme, erişim ve site koruması, çoklu dilde site yapma ya da bir reklam kampanyası yapma gibi birçok farklı web sitesi yapmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Website X5 küçük ve orta işletmelere, hatta bireysel kullanıcılara devasa bir yatırım yapmadan kendi web sitelerini oluşturma imkanı veren bir araçtır.