admin - "23 Ağustos 2023" - "Oyunlar, Simulasyon"

War Thunder Full İndir


War Thunder, II. Dünya Savaşında geçen muhteşem çevrimiçi savaşlarda uçakların, trenlerin ve tankların kontrolünü ele geçireceğiniz çok oyunculu bir savaş oyunudur.

Etkileyici çok oyunculu savaşlara katılın ve dünyanın dört bir yanından oyuncularla karşı karşıya kalın. Hava veya kara birimlerini kullanarak filolar oluşturabilir ve temel olarak, bulabildiğiniz her şeyi kullanarak düşmanlarınızı yok etmek için elinizden geleni yapabilirsiniz.

Şimdi, oyunda çok sayıda PvP (oyuncuya karşı oyuncu) savaşı olmasına rağmen, War Thunder ayrıca harika bir PvE (oyuncuya karşı çevre) bileşenini de içeriyor. Hem tek oyunculu hem de iş birliği modunda dinamik bir seferberlik ile birleşik görevlere katılabilirsiniz. Oyunda ayrıca, tek oyunculu modu canlandırmak için bir görev düzenleyiciniz de mevcut.

War Thunder’ın güçlü noktası hava savaşı olsa da tankların ve savaş gemilerinin kontrolünü de elinize alabileceğinizi belirtmeliyiz. Üçüncü şahıs bakış açısıyla oynayabilir veya birinci şahıs modunu seçebilir ve bazı ayrıntılı kokpit tasarımlarına göz atabilirsiniz.

Görsel olarak, War Thunder gerçekten etkileyici. Size mümkün olan en etkileyici deneyimi sunmak için İkinci Dünya Savaşı’ndan gerçek uçak ve tank modellerini kullanır.

War Thunder, muhteşem bir MMO savaş oyunudur. Görev boyutu – hem tek oyunculu hem de çevrimiçi savaşta – inanılmaz büyük: düzinelerce oyuncu uçakları uçuruyor, tanklar ve savaş gemileri aynı anda savaşıyor, bunlar sadece size fikir versin diye söylediklerimiz.