admin - "22 Eylül 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Vita3K Full İndir


Vita3K, Sony tarafından piyasaya sürülen en son el konsolu olan PS Vita için mevcut olan en iyi emülatördür. PSP’nin halefi, selefi kadar başarılı değildi, ancak özellikle piyasadaki yaşamının başlangıcında, hala oynayacak ilginç oyunları vardı. Kullanım ömrü boyunca, PSP tarafından satılan 82 milyon adete kıyasla 16 milyon konsol sattı.

Satılan birim sayısının artması, onun için daha fazla oyunun piyasaya sürülmesine de yol açtı, dolayısıyla PSP için daha fazla emülatör mevcuttur. Vita3K, PS Vita söz konusu olduğunda, Sony konsolundaki oyunları taklit etmeyi başaran ilk emülatördür ve bu, video oyun geçmişinin korunmasında büyük bir adımdır.

En popüler PlayStation Vita oyunlarından bazıları Gravity Rush, Uncharted: The Golden Abyss, Tearway, Persona 4 Golden, Killzone: Mercenary, Dragon’s Crown ve çok daha fazlasını içerir. Emülatörün resmi web sitesinde uyumlu oyunların bir listesi vardır; oyunlar oynanabilir olup olmadığına, yalnızca ana menüye ulaşabiliyorsanız, başlarsa veya hiç çalışmazsa bölünmüştür.

Vita3K’ı yüklemek çok basittir. Dosyayı .zip biçiminde açın ve emülatör için .exe dosyasını çalıştırın. Bundan sonra, mevcut en son üretici yazılımını ve yazı tipini yüklemeniz gerekir. Oradan, oyunlarınızın kopyalarını yükleyebileceğiniz menüye erişebilirsiniz.

Bu nedenle, piyasadaki en iyi PS Vita emülatörünü denemek istiyorsanız Vita3K uygulamasını indirin.