admin - "7 Eylül 2023" - "İletişim, İnternet, Telefon&Ses"

Viber Full İndir


Viber, telefonlar için beğenilen IM ve VoIP uygulaması, artık Windows ve Mac için masaüstünde, ve ücretsiz olan bu uygulamanın kullanılabilirliği ciddi oranda artıyor.

Bu uygulama, Viber’ın mevcut mobil versiyonlarıyla uyumlu bir yazılımıdır ve rehberinizdeki kişilerle iletişim kurmak için alternatif sunarak, hangi cihazda olursanız olun arama yapıp mesaj gönderip almanızı sağlar.

Tek yapmanız gereken mobil cihazınızda daha önceden kurulu olan bir Viber uygulamasının olmasıdır, ister Android olsun ister iOS, hesap bilgilerini eş zamanlayabilir ve telefonunuzda yer alan rehber ve arama geçmişi dahil tüm verileri görüntüleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza uygulmayı kurduğunuzda, sadece kayıtlı olan bilgilerle giriş yapabilirsiniz.

Uygulamanın masaüstü versiyonu orjinal uygulamanın tüm özelliklerine sahiptir, örneğin; görüntülü ya da sesli arama yapma seçeneği, ya da çıkartmalar ve diğer belgeleri chat yoluyla paylaşma gibi. Tüm bu özellikler cihazlar arası otomatik-eş zamanlama anlamına gelen çoklu platformdur, böylece bilgisayarınızda başlattığınız görüşmeyi telefonunuza taşıyabilirsiniz ya da tam tersi.

Viber kullanıcıların para harcamadan görüşme yapmalarını sağlayan oldukça kullanışlı bir uygulamadır.