admin - "29 Eylül 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

VBA-M Full İndir


VBA-M, Nintendo’nun ünlü Game Boy cihazlarındaki hemen hemen bütün oyunları oynamanıza izin veren güçlü bir emülatördür. Orijinal Game Boy, Game Boy Color ve hatta şimdiye kadarki en iyi oyun kataloglarından birine sahip taşınabilir bir cihaz olan Game Boy Advance için bir emülatör olarak çalışır. Bu emülatör, 2004 yılında durdurulan ve diğer geliştiriciler tarafından geri getirilen ve iyileştirilen tanınmış VisualBoyAdvance’ın yerini alır.

Game Boy kataloğundaki herhangi bir oyunu pratik olarak oynayabilmenin yanı sıra, VBA-M birçok ilginç özellik sunar. En iyilerden biri, aracın içinden ses ve video kaydetmenize olanak tanır. Bu, ekran görüntüsü almaya ek olarak tüm videoları kaydedebileceğiniz anlamına gelir. Çoğu emülatörde bulunan kayıt özelliği, oyunu istediğiniz zaman kaydetmenize olanak tanır. Ayrıca hile kodlarını etkinleştirebilir ve bazı oyunların özel gizli özelliklerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

VBA-M’de oynayabileceğiniz oyunlar arasında Pokemon, Castlevania, Metroid, Zelda, Resident Evil, Final Fantasy ve tabii ki 12’den fazla oyun bulunan Super Mario bulunuyor.

VBA-M, muhtemelen Windows için en iyi taşınabilir oyun emülatörüdür. Yüzlerce (hatta binlerce) saat süren eğlence sırasında Game Boy, Game Boy Color ve Game Boy Advance için 1000’den fazla klasik Nintendo oyununun keyfini çıkarabileceksiniz.