admin - "22 Kasım 2023" - "Optimizasyon, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

UserBenchmark Full İndir


UserBenchmark, bilgisayar donanımınızın düzgün çalışıp çalışmadığını size bildiren taşınabilir bir uygulamadır. PC’nizin özelliklerini ve oyun, iş veya günlük kullanımla ilgili performansını hızla keşfetmek için mükemmel bir uygulama.

UserBenchmark’yi başlatmak, uygulamayı indirmek ve çalıştırmak kadar basittir. Uygulama PC’ye kurulmayacak, ancak programı açar açmaz ve çok kısa bir süre içinde farklı performans testlerini çalıştıracaktır. Test bittiğinde UserBenchmark, sahip olduğunuz bilgisayarın güçlü ve zayıf yönlerini gösterecektir.

Sonuçlar web üzerinden görüntülenir ve bilgiler çok nettir, böylece herhangi bir kullanıcı bunu mükemmel bir şekilde anlayabilir. Bilgilerin başında size verdiğiniz kullanım türüne göre farklı performans yüzdeleri gösterilecektir. Ancak daha sonra performans bölümlerinin her birinde ekipmanınızın ayrıntılarını okuyabileceksiniz: PC’nin genel durumu, işlemci, grafik, sabit disk, bellek, işletim sistemi sürümü…

UserBenchmark, kullandığınız bilgisayarın artılarını ve eksilerini size göstermek için harika bir uygulamadır. Size gösterdiği sonuçlar sayesinde, sahip olduğunuz donanımın seviyesini öğrenebilecek ve diğer benzer parçalarla karşılaştırabileceksiniz.