admin - "20 Ağustos 2023" - "Emülatör, Oyunlar"

Uptodown GameLoop Full İndir


Uptodown GameLoop, (TencentGameAssistant olarak da bilinen) inanılmaz Playerunknown’s Battlegrounds uygulamasının akıllı telefon için iki versiyonu olan PUBG: Army Attack ve PUBG: Exhilarating Battlefield’in yanı sıra, Android için uluslararası PUBG versiyonunu rahat bir şekilde oynamanıza yardımcı olmak için Tencernt tarafından geliştirilmiş bir Android emülatörüdür.

Bu emülatör Çince ve İngilizce dillerinde mevcuttur, ancak menü sistemi oyunu herkes kurabilsin ve dil bilgisi olmadan çalıştırabilsin diye yeterince sezgiseldir. Aslında, kurulduğunda emülatör otomatik olarak oyunu kuracaktır.

PUBG Mobile kurulduğunda, Tencent Gaming Buddy’nin büyüsüne şahit olmak için tıklamanız yeterli. PUBG başlar ve tüm kontrollerin mükemmel bir şekilde PC oyunuymuş gibi nasıl ayarlandığını kontrol edebilirsiniz, böylece kendiniz uğraşmak zorunda kalmazsınız. Fare, hedef almanıza yardım eder, boşluk çubuğu atlamanızı sağlar, ‘F’ tuşu kapıları açmanızı sağlar. Her şey zaten yapılandırılmış ve hazırdır, tek yapmanız gereken oynamak.

Uptodown GameLoop, Tencent tarafından özel olarak oluşturulan mükemmel bir Android emülatörüdür, bu yüzden uyumluluğu ve performansı inanılmazdır. Ancak, dengesizliklerden kaçınmak amacıyla PUBG için, diğer oyuncuların da bir PC kullandığı sunucularla oynuyor olacaksınız.