admin - "29 Eylül 2023" - "Oyunlar, RPG"

UnReal World Full İndir


UnReal World, Ejderler, mantikorlar ve karanlık savaşçılarla dolu destansı bir fantastik dünyada kurgulanmak yerine, Demir Çağı boyunca Finlandiya’nın ortasında yer alan olağanüstü bir rol yapma oyunudur.

Oyun mekaniği geleneksel “roguelike” oyunlarınkilere çok benzer: Oyunun gerçekten bitmesinin tek yolu ölmek olsa bile, asıl amacınız hayatta kalmak. Buna rağmen, UnReal World özeldir, çünkü istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz.

UnReal World’de oyuncular karakterlerinin ne yapmasını istediklerini seçebilirler: Balıkçı, tüccar, avcı, çömlekçi, kaşif … her karakter türü için olanaklar sınırsızdır. Ayrıca, ‘karakter sınıfları’ yerine, farklı eylemler gerçekleştirmenize izin verecek olan becerilerinizin uzun bir listesini bulacaksınız.

UnReal World’ün en çarpıcı yönlerinden biri, etkileyici retro grafiklerin yanı sıra oyunun, oyundaki daha önemli anların bazılarını göstermek için gerçek insanların fotoğraflarını (geliştiricilerin kendileri) kullanmasıdır.

UnReal World, sahnelere her oyunda rastgele oluşturulduğundan, gerçek anlamda binlerce olasılık sunan harika bir rol yapma ve hayatta kalma oyunudur.