admin - "13 Eylül 2023" - "Medya oynatıcıları, Ses"

Universal Media Server Full İndir


Universal Media Server; video, ses ve görüntüleri birden çok cihaz arasında kodlamanıza ve aktarmanıza olanak tanıyan Java tabanlı bir multimedya sunucusudur. Hepsinden iyisi, program piyasadaki çoğu akıllı telefon, konsol, TV ve bilgisayarla son derece uyumludur.

Universal Media Server’ın çalışma şekli basit. Tek yapmanız gereken, bilgileri paylaşmak için her cihazda sunucu erişimini ayarlamaktır. Bu aracı kullanmanın en iyi özelliklerinden biri, verilere erişime izin vermek için karmaşık yapılandırmalara gerek olmamasıdır. Multimedya sunucu yönetimi hakkında hiçbir şey bilmeseniz bile tüm dosya alışverişi hızlı, kolay ve kullanışlıdır.

Universal Media Server; FFmpeg, MEncoder, tsMuxeR, MediaInfo, OpenSubtitles ve tonlarca başka multimedya yayın platformuyla çalışır. Bunların tümü, dosyaların güvenli ve hızlı bir şekilde değiş tokuşu söz konusu olduğunda mümkün olan en yüksek uyumluluğu sunma amacına yöneliktir.

Universal Media Server, evinizdeki farklı cihazlar arasında herhangi bir dosya türünü aktarırken çok yardımcı olur. Bu platformla, Windows, Linux ve Mac dahil olmak üzere birden çok format ve işletim sistemiyle inanılmaz derecede uyumlu bir seçeneğe sahipsiniz.