admin - "20 Mayıs 2023" - "Katılımsız Full Programlar"

Uninstall Tool 3.7.2 Build 5702 | Katılımsız Full İndir


Uninstall Tool 3.7.2 Build 5702 | Katılımsız

bilgi

Bilgisayarımızda yüklü olan programları ve sürücüleri kaldırmak için kullandığımız Windows Program Ekle Kaldır’dan tam olarak istediğimiz verimi alamayız. İstediğimiz verimi alabilmek için çoğu zaman alternatif programlara başvururuz.

Uninstall Tool bu noktada kullanabileceğimiz alternatif programlar arasında ilk sıralarda olması gerekenlerden. Program yardımıyla sistemden silemediğimiz dosya, klasör ve sürücüleri hiç zorlanmadan rahatlıkla silebiliyoruz.

Programın kullanımı oldukça basit. Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programda en çok kullanacağınız iki menü kaldırma ve açılış olarak göze çarpmakta.

İsmindende anlaşılacağı gibi program tam anlamıyla bir kaldırma aracı. Kaldırmak istediğiniz programın, dosya ve klasörlerini silmenin dışında, programa ait kayıt dosyalarınıda başarıyla siler.

Uninstall Toll programının gözümüze çarpan bir diğer güzel özelliğiyse sistem dostu bir yapıya sahip olması. Bilgisayarınızdan kaldırmak istediğiniz program veya dosyalar ne kadar büyük olursa sisteminizde hiç yavaşlama olmuyor.

Bunların dışında program bilgisayarınızda kaç program yüklü, boyutları neler, hard diskinizde ne kadar yer kaplıyor gibi sorularınıza cevap verebiliyor.

Boyut: 7.15 MB
Dil: Multi Language (TR)
Kullanim: Full Sürüm
MD5: 2DF8995250672C258A7ECFEC026B7F3A
Platform: Windows XP ve Üstü
[x86 & x64]

.: Kurulum Notlari :.

# İnce Ayarları Yapıldı.
# Kurulumla Ilgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…