admin - "6 Kasım 2023" - "Casussavar yazılım, Yardımcı uygulamalar"

Ultra Adware Killer Full İndir


Ultra Adware Killer, tüm reklam yazılımlarını ve kötü amaçlı yazılımları tek seferde cihazınızdan kaldırmanıza izin veren bir programdır. Daha da ötesi, program size aynı bilgisayardaki tüm kullanıcı hesaplarını tarama ve temizleme seçeneği sunar, böylece birden fazla kullanıcıya virüs bulaşmışsa çok zaman kazanabilirsiniz.

Ultra Adware Killer’ın analizi, her türlü tehdidi bulmanıza yardımcı olabilir: araç çubukları, rootkit’ler, Truva atları, fidye yazılımı, ele geçirilen ana sayfalar, istenmeyen arama motorları ve daha fazlası. Ayrıca tarayıcınızı, kullanmaya başladığınız ilk günkü gibi bırakarak orijinal ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

Ultra Adware Killer’ın arayüzü basit ve çok sezgiseldir. Sonuçları düzgün bir şekilde sekmelere ayrılmış olarak görebilirsiniz: programlar, Internet Explorer, Google Chrome, başlangıç programları, kötü amaçlı yazılımlar vb. Bu şekilde, en sorunlu olduğunu düşündüğünüz alanlara odaklanan kapsamlı bir temizlik yapabilirsiniz.

Ultra Adware Killer, 10MB’den daha az yer kaplayan ve tüm bilgisayarınızda iyi bir temizlik sağlayan çok kullanışlı bir reklam yazılımı ve kötü amaçlı yazılım temizleme programıdır.