admin - "31 Ekim 2023" - "Dosya kurtarma, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

UFS Explorer Standard Recovery (Windows) Full İndir


UFS Explorer Standard Recovery, karmaşık veri kurtarma sürecini hem ev kullanıcıları hem de profesyoneller için basit bir prosedür haline getirmek için geliştirilmiştir. Yazılım, disk biçimlendirme, donanım arızası, yazılım arızası, virüs saldırısı, elektrik kesintisi vb. sonrası mantıksal sistem hasarı nedeniyle kaybolan ve yanlışlıkla silinen dosyaları ve verileri kolayca kurtarmaya olanak tanıyan gelişmiş mekanizmaları içerir.

UFS Explorer Standard Recovery, Windows (FAT / FAT32 / exFAT ve NTFS), macOS (APFS, HFS +), Linux (XFS, Ext2, Ext3, Ext4, Linux JFS, ReiserFS, UFS dahil olmak üzere farklı işletim sistemlerinden çok çeşitli dosya sistemlerini destekler. / UFS2, büyük UFS, Btrfs) ve BSD / Solaris (UFS, basit ZFS birimleri). MDADM, Apple, NT LDM, LVM ve diğerleri gibi yayılmış birimler, herhangi bir ek kullanıcı eylemi gerekmeden yardımcı program tarafından otomatik olarak tanınır ve birleştirilir. Bu program, PC’niz, USB flash sürücünüz, bir fotoğraf / video kamerasının hafıza kartı, harici sabit sürücü vb. gibi farklı cihazlardan dosyaları geri yükleyebilir.

Buna ek olarak, uygulama, VMware ve Hyper-V gibi büyük sanallaştırma yazılımları tarafından oluşturulan disk görüntüleri ve sanal disklerle etkin bir şekilde çalışır ve hem fiziksel hem de sanal depolamalardan eşit derecede başarılı veri kurtarma sağlar. UFS Explorer Standard Recovery’nin kullanıcı dostu arayüzü, ekran çözünürlüğüne uyacak şekilde uyarlanabilir ve veri kurtarma işlemi boyunca net adım adım rehberlik sağlar, karmaşık görevleri basitleştirir ve sonuç olarak sadece birkaç fare tıklamasıyla gerçekleştirilebilir. Ayrıca, uygulama çeşitli yardımcı filtre ve sıralama seçenekleriyle geliştirilmiştir ve görüntüler, PDF ve metin belgeleri dahil olmak üzere en yaygın biçimlerdeki bulunan dosyaların önizlemesine izin verir.

UFS Explorer Standard Recovery, depolama üzerinde herhangi bir riskli değişiklik yapmadan, güvenli bir salt okunur modda çalışırken, cihazı kayıp veriler için taramak ve kaybolan ve silinen dosyaları kurtarmak için en gelişmiş teknikleri uygulayarak, işlemi veriler için zararsız hale getirir.