admin - "13 Eylül 2023" - "Optimizasyon, Sistem, Yardımcı uygulamalar"

UCheck Full İndir


UCheck, sadece birkaç tıklama ile tüm programlarınızı güncelleyebilen inanılmaz derecede kullanışlı bir araçtır. Bu uygulama ile güncel olmayan yazılımın yeni bir sürümünü web’de aramanıza veya yüklü programlarınızın güncel olup olmadığını kontrol etmenize gerek kalmaz. Ucheck, tüm bunları birkaç saniye içinde yapabilir.

UCheck’in ana ekranı, bilgisayarınızda yüklü olan programların bir listesini gösterir. Kısa bir taramadan sonra, bu araç kaç program yüklediğinizi ve kaçının yeni bir sürüme sahip olduğunu gösterecektir. Mevcut güncellemeleri olan programların bir listesini görüntülemek için bildirime tıklamanız yeterli ve tek bir tıklama ile hepsini indirmeye başlayabilirsiniz. İndirildikten sonra, yüklemek için tekrar tıklamanız yeterlidir.

Ucheck’in bir başka harika özelliği de, her programın hangi sürümünün bilgisayarınızda yüklü olduğunu ve mevcut en yeni sürümün açıkça gösterilmesidir. Bu, tüm programlarınızın doğru şekilde güncellendiğini kontrol etmeyi kolaylaştırır ve istenmeyen sürümlerden kaçınmanıza olanak tanır. Sadece bu değil, Ucheck ayrıca programın en son ne zaman güncellendiğini ve indirilecek dosyaların boyutunu da gösterir.

UCheck, yazılımınızın en son sürümlerini web’de aramak zorunda kalmadan bilgisayarınızı güncel tutmanın harika bir yolu. Tüm önemli programlarınızı tek tıkla güncel tutmanın hızlı ve kolay bir yoludur.