admin - "3 Ekim 2023" - "Oyunlar, Yardımcı uygulamalar"

Ubisoft Connect Full İndir


Ubisoft Connect (eski adıyla Uplay), PC’ler için dijital video oyunlarını dağıtmak, kataloglamak ve pazarlamak için resmi Ubisoft platformudur. Bu araçla, bu şirket tarafından yapılan oyunları satın alabilir, yönetebilir ve çalıştırabilirsiniz. Ayrıca, hesabınıza giriş yapmanın ve başkalarıyla çevrimiçi oyun oynamanın harika bir yoludur.

Programı kurduğunuzda firmanın sunduğu tüm oyunları görebilirsiniz. Ubisoft kataloğu, Assassin’s Creed, Rainbow Six ve Far Cry gibi sevilen destanları içerir. Aslında, bu oyunlardan bazıları diğer oyun platformlarında bile mevcut değil ve diğer platformlarda Ubisoft oyunlarınız olsa bile, bunları oynamak için yine de Uplay’i yüklemeniz gerekir.

Oyun başlatıcıdan, oyunları hesabınızdan indirip yükleyebilir veya başarılarınızı ve çevrimiçi sıralamanızı kontrol edebilirsiniz. Satılık oyunlara ek olarak, seçilmeye hazır geniş bir ücretsiz ve oynaması ücretsiz oyun kataloğu da mevcut. PC oyun dağıtımı dünyası rekabetçidir, bu nedenle bazen oyunlar sınırlı bir süre için ücretsiz olarak verilir. Ve bu durumlarda, oyuncu her zaman kazanır!

Tüm bunların yanı sıra, Ubisoft Connect, şirketin kullanıcılarına premium erişim sunan aylık abonelik hizmeti olan Uplay + ‘a erişmenin tek yolu. Bununla birlikte, 100’den fazla oyundan oluşan kataloğuna erişebilirsiniz, bu, yukarıda bahsedilen efsanelerden herhangi birinin normal bir oyuncusu olup olmadığınızı düşünmek için harika bir seçenek.